2000 Antwerpen
Michel de Braeystraat
Michel de Braeystraat
2 slaapkamer appartement met adembenemend zicht
Dit appartement op de 12e verdieping heeft alles wat u zoekt in een appartement met de nieuwbouwtroeven van dien.
In het net ontwikkelde project “Blok Zicht” geeft deze parel uit op een groot stuk groen en een deel van ’t Zuid.
Bij het binnenkomen vinden we verder aan de inkomhal de badkamer met inloopdouche.
In de kamer ernaast bevindt zich de hoofdslaapkamer waar je elke ochtend kan ontwaken met een prachtig zicht.
Verder in de nachthal bevindt zich het gastentoilet en een tweede slaapkamer die dienst kan doen als kinderkamer of bureauruimte.
Een glazen deur scheidt de nachthal van de open leefruimte die overgoten wordt met licht.
De open keukenwand beschikt over alle nieuwe toestellen zoals een vaatwasser en combioven.
Het prachtige terras in een L vorm zal tijdens de mooie zomerdagen goed dienst kunnen doen als een plaats om tot rust te komen of een tête à tête te organiseren.
Verder beschikt dit appartement ook nog uit een wasruimte waar plaats is voor alle huishoudspullen, was-en droogmachine.
Een bijhorende kelderberging is ook inbegrepen in de huurprijs.
De maandelijkse huurprijs voor dit appartement is 1250€.
Een ondergrondse parkeerplaats kan bij gehuurd worden aan 125€ en de maandelijkse lasten zijn 85€.
Het appartement is ASAP beschikbaar en de verhuurder wenst een huurder voor middellange tot lange termijn.
Interesse?
Contacteer LISTED vandaag: +32 3 283 51 51.
Geïnteresseerd?
Nog niet gevonden wat je zocht?
Laat ons weten waar je naar op zoek bent
Wij houden je als allereerste op de hoogte.