Arsenaalstraat

Opzoek naar ruim appartement op toplocatie? 

Achter deze prachtige authentieke gevel van een kleinschalig gebouw vinden we dit appartement van ca. 147m2 terug. 
Dit pareltje is gelegen in een zeer begeerde buurt aan het zuid, in een zijstraat van de bekende Kloosterstraat waar we ook op zondag lekker kunnen kuieren en waar een tal van prachtige antiek- en interieurwinkels hun deuren openstaan voor de liefhebbers. Lekker uitwaaien? De vernieuwde kaaien zijn slechts op een steenworp verwijderd.

Het appartement bevindt zich op de 2de verdieping van een authentiek gebouw “Maritime Building”. Bij het betreden van de ruime leefruimte wordt u meteen verrast door de hoeveelheid lichtinval dankzij de grote raampartijen en hoge plafonds. 
De mooie authentieke houten zuilen zorgen samen met de ingebouwde openhaard voor een aangenaam cachet aan de leefruimte. De prachtige witte openkeuken is volledig ingericht en beschikt over een groot keukeneiland.

Het appartement beschikt over 4 slaapkamers, waarvan de master bedroom voorzien is van een walk-in dressing.
De slaapkamers delen een ruime badkamer, deze is volledig geïnstalleerd met een douche in bad, een dubbele wastafel met onderbouwkasten en een toilet.
Tot slot is het appartement voorzien van een terras.

Optie tot het huren van een parking aan 130 euro/maand.

Bent u geïnteresseerd in dit unieke pand op deze droomlocatie?
Contacteer ons: +32 3 283 51 51.

Geïnteresseerd?

Nog niet gevonden wat je zocht?

Laat ons weten waar je naar op zoek bent
Wij houden je als allereerste op de hoogte.