2000 Antwerpen
Emiel Banningstraat
Emiel Banningstraat
Karaktervol en lichtrijk appartement met terras op ’t Zuid
In de charmante Emiel Banningstraat vinden we het perfecte evenwicht tussen rustig wonen en genieten van het bruisende zuid. Op een steenworp van het KMSKA, het vernieuwde Zuidpark, gezellige cafés en restaurants, bevindt zich dit instapklare appartement op de eerste verdieping van een kleinschalig gebouw.
Het kloppende hart van dit appartement is de bijzonder lichtrijke leefruimte, waar grote raampartijen, een mooie parketvloer en een authentieke schouwmantel zorgen voor een warme en karaktervolle sfeer. Aansluitend bevindt zich de open keuken, stijlvol geïntegreerd in de leefruimte en uitgerust met kwalitatieve inbouwtoestellen. Een volledige wand met ingemaakte kasten biedt bovendien heel wat praktische opbergruimte zonder afbreuk te doen aan het elegante karakter van de ruimte.
Verder beschikt het appartement over twee volwaardige slaapkamers, die beide toegang bieden tot een gezellig balkon waar u in alle rust van de buitenlucht kunt genieten. De moderne badkamer is uitgerust met een ruime douche en een stijlvolle wastafel. In de nachthal bevindt zich daarnaast een praktische berging met aansluitingen voor een was- en droogmachine, evenals een apart gastentoilet.
Kortom, een charmant appartement met karakter, comfort en een topligging op ’t Zuid.
Interesse?
Contacteer LISTED voor een bezoek: +32 3 283 51 51.
Geïnteresseerd?
Nog niet gevonden wat je zocht?
Laat ons weten waar je naar op zoek bent
Wij houden je als allereerste op de hoogte.